Montáž zabezpečovacích systémů

Na přání zákazníka montujeme jaký-koli druh alarmu, ale standartně montujeme jeden druh velmi spolehlivého a prověřeného alarmu, od firmy SAFETY LOCK do auta / VIZ Foto v pravo / a jeden druh na motocykly.. / VIZ Foto dole /.

Montáže do běžných vozů jako např Škoda Octavia, Fabia, Felicia a všechny vozy VW KONCERNU . U jiných výrobců dle druhu a posouzení na místě se zákazníkem.

Dále nestandartní vozy jako Mercedesy od roku 1999 a BMW od roku 2000 a všechny americké vozy po dohodě na ceně.

Montáž motoalarmu na jaký-koli motocykl

Popis Alarmu SAFETY LOCK autoalarm

Zařízení je určeno k elektronickému zabezpečení vozidla s možností ovládání centrálního zamykání a dalšími doplňkovými funkcemi. Při neoprávněném vniknutí do zabezpečeného vozidla (otevření dveří nebo kapoty) nebo při úderu do vozidla dojde na 30s k rozblikání směrových světel, rozhoukání sirény a současně se zaktivuje záporný výstup pro přídavná zařízení (např. pager). Během jednoho zabezpečovacího cyklu může být vyvoláno max. 5 poplachů. Sada obsahuje řídící jednotku se dvěma ovladači s plovoucím kódem, magnetodynamickou 6-ti tónovou sirénu 120dB, přídavný nastavitelný dvouúrovňový otřesový senzor, relé s paticí pro blokaci motoru,12-ti pólovou a 6-ti pólovou kabeláž, kontrolní LED, nouzové tlačítko, 2ks kapotový spínač, drobný instalační materiál. Doplňkové funkce: automatické znovu zamčení při neotevření dveří, pasivní aktivace, impuls pro odjištění kapoty kufru, kontrola uzavření dveří, poplachová paměť, vstup pro přídavný senzor

Popis Alarmu na Motocykl od firmy SAFETY LOCK

Alarm s dálkovým ovládáním určený především pro zabezpečení motocyků, čtyřkolek, zahradních traktorů či podobných vozidel s palubním napětím 12V. Alarm je vybaven funkcí dálkového startu, díky které je možné nastartovat na vzdálenost až 50 m a otřesovým čidlem.

Autoalarm SAFETY LOCK